Neler Yapıyoruz?

ESY Global olarak biz; sadece web sitesi yapmıyoruz. Eğer sayfamıza herhangi bir arama motoru vasıtası ile geldiyseniz ve niyetiniz 300 TL’ye sırf egonuzu tatmin etmek ve 3-4 tane basit iç sayfadan oluşan, adı “kurumsal” web sitesi yaptırmak ise size gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz, aramalarınıza devam ediniz, aradığınız biz değiliz.

Biz, web sitesi yada web uygulaması yapmaktan ziyade “hayalleri olan” ve bu hayallerini gerçekleştirmek için kendisine yol arkadaşı arayan işletmeler yada kurumlar ile çalışmak isteyen, genç, yaratıcı, üretken ve girişimci bir ekibiz.

Bizim için müşteri kelimesi “bahçesinde ürettiği ayşe kadın fasulyeleri” internet üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Muazzez Teyze demektir. Bizim için müşteri kelimesi “yöresinde avlanan balıkları konserve” yapmayı düşünen ve bunu daha geniş kitlelere satmak isteyen Muhsin Amca demektir.

Biz, içinde ya da bir köşesinde “internet” olan projelerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için size yol arkadaşlığı yapmak istiyoruz. Dünyaya açılmanız için gerekli olan e-ticaret sitesi ve mobil uygulama ile yola sizinle birlikte çıkmak istiyoruz. Yolda sizi üzecek engelleri, operasyonel faaliyetleri, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi faaliyetlerini, sosyal medya çalışmalarını birlikte göğüslemek istiyoruz.

Oldukça basit anlatmaya çalıştık ama yine de madde madde belirtmek gerekirse biz ne yapıyoruz? Sıkı durun teknik terimler geliyor…

Web Sitesi Tasarımı
Yazılım dili olarak PHP, veritabanı olarak mySQL kullanan web projeleri ve size özel e-ticaret yazılımları üretiyoruz. Bir başka dilde üretim yapıyor muyuz? Hayır. Çünkü biz bu dilleri ve yapıları çok iyi biliyoruz. “En iyi yol bildiğin yoldur” diye düşünüyoruz. Yazılım projelerimizi Vue, Angular ve ihtiyaca göre Jquery ile güçlendiriyor, ihtiyacınıza özgün çözümler sunuyoruz. Web sitenizin 7/24 hatasız çalışabilmesi ve güvenlik risklerini en aza indirgemek için size sürekli destek sağlıyor, sizin sadece işinize konsantre olmanızı rica ediyoruz.


Mobil Uygulama
“Nerde o eski zamanlar, gazeteler, dergiler, ajans haberleri…” dediğinizi duyar gibiyiz. Haklısınız. Artık herkesin elinde bir akıllı telefon çılgınlığıdır gidiyor. Araştırmalar önümüzdeki zamanlarda kişisel bilgisayarların yerini tamamen küçük akıllı cihazların alacağını ve dünya üzerinde kişi başına 1.4 adet akıllı cihaz düşeceğini gösteriyor. Durum böyle olunca da tüm gelecek planlarımızı bu doğrultuda yapmamız gerekiyor. Biz, ihtiyacınız olan her platformda ve yapıda mobil uygulama hazırlayabiliyoruz. Bunun için “Hybrid” dediğimiz teknoloji velinimetini kullanıyoruz. Yani IOS, Android, Windows Phone v.s. gibi çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazlar için ayrı ayrı kendimizi yormaktansa tek bir platforma uygulamanızı hazırlayarak bunu istediğiniz işletim sistemi ile uygun bir hale getiriyoruz.


Çağrı Merkezi Hizmetleri
Projenizin hayata geçmesi sadece “internet” ile alakalı bir olay değil aslında. Çünkü insanlar karşılarında gerçek kişileri ve muhatapları da görmek isterler bazen. Bünyemizdeki altyapımız ve personellerimiz ile projelerinize müşteri hizmetleri desteği de sunabiliyoruz. Web sitenizde ki telefon numaralarınızı arayan insanlar çağrı merkezimize ulaşıyorlar. Arkadaşlarımız çağrının hangi numaradan geldiğini görerek telefonları firmanızın adı ile karşılıyor ve anlaştığımız ölçüde müşterilerinize destek sunuyorlar. Merak etmeyin, çağrı merkezi operasyonumuza başlamadan önce sizin birkaç gününüzü ve bizi ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirmenizi istiyor ve müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza gerekli eğitimleri veriyoruz.


Biz kendimizi ve ne yaptığımızı size kısaca anlatmaya çalıştık. Lütfen aklınıza takılan ve merak ettiğiniz şeyleri sormak için bizi aramaktan çekinmeyin. Sizinle yol arkadaşı olarak iş yapmamız yada yapmamamız hiç önemli değil. Aklınıza takılanları her zaman yanıtlamaya ve size yardımcı olmaya hazırız.